Такса 100 доларів: у Чернігові викладачів вишу "накрили" на хабарах за іспити

Студент мав сплатити чітко визначену суму, аби не мати проблем на державному екзамені.

У Чернігові затримано викладача вищого навчального закладу за підозрою в хабарництві. Правоохоронці розкрили цілу схему поборів зі студентів місцевої філії одного з вишів, повідомляє УНІАН.

У корупційних діях підозрюють декана економічного факультету, який діяв за посередництва старшого викладача та систематично вимагав у студентів гроші за успішну здачу іспитів і отримання дипломів. Безпроблемна здача комплексного державного іспиту була оцінена в 100 доларів США.

ВідеоПрокурора затримали через хабар у 10 тисяч доларів за закриття кримінальної справи

Посередника затримали "на гарячому" співробітники Служби безпеки України. Під час обшуку в робочому кабінеті були знайдені 1,5 тисячі доларів і понад 25 тисяч гривень, а також списки студентів із позначками про сплату хабарів. Унаслідок виявлених і задокументованих фактів відкрито кримінальне провадження за статтею про хабарництво, тривають слідчі дії.

Днями стало відомо, що впійманий на хабарі чиновник із Київщини обікрав столичний магазин. Він непомітно поцупив ювелірні ваги вартістю близько 600 гривень, але цей злочин зафіксувала камера спостереження у крамниці. Коли її запис потрапив в інтернет, у крадієві впізнали небідного чиновника.

Залиште свій коментар