Талановиту українку хочуть бачити своєю студенткою 17 вишів світу

Швеція інвестує в українку до € 40 тисяч. 

Українка Галина Палійчук вступила одразу до 17 європейських вишів. Міжнародна освіта дівчині потрібна, бо вона мріє працювати в ООН. Галина радить усім українським талановитим школярам і студентам пробувати свої сили в топових вузах світу, навіть якщо родина не може оплатити навчання, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Галина в минулому - студентка Національного університету імені Тараса Шевченка, а нині вона працює юристом в офісі омбудсмена. Вона зі школи мріє про міжнародну карʼєру, а тому наважилася на експеримент: вступити до європейського вузу і навчатися безкоштовно.

Галина відкрила рейтинг найкращих вузів світу. Проаналізувала, що спеціальність, яку вона хоче вивчати, викладають у 11 британській вишах, трьох голандських, і по одному у Франції, Угорщині та Швеції. Не довго думаючи, вона вирішала штурмувати одразу 17 європейських університетів. Один за одним почали надходити листи, бо всі 17 університетів хочуть бачити її своєю студенткою.

Вона склала усі іспити, пройшла усі співбесіди. Але переконалася, що найважливіше - це написати правильний мотиваційний лист. Тобто, пояснити навіщо вам це навчання, і як ви ним скористаєтеся. Європейські виші хочуть бачити своїми студентами соціально активних громадян.

Галина переконана, що саме її активна громадянська позиція відкрила шлях до європейського навчання. Закордоном Галина вивчатиме міжнародне право і права людини. Така програма коштує від € 10 до 14 за рік. У неї, як у держслужбовця грошей не має, у батьків так само. Але для талановитих у європейських вишах є стипендії, гранти, або знижки на освіту.

ВідеоУкраїнка Галина Палійчук вступила одразу до 17 європейських вишів

З понад 17 університетів Галина обрала шведський, восени вона вирушає у місто Лунд. З самого початку експерименту вона найбільше хотіла навчатися у Лунді. Швеція готова оплатити не лише навчання, але й переліт Галини, її проживання та харчування в продовж двох років – загалом в українку ця країна інвестує до € 40 тисяч. Але Галина обіцяє, якщо їй пощастить працювати, наприклад в ООН, опікуватиметься вона саме українськими проектами зокрема, тими, що покращать права українських дітей.

Нагадаємо, що міністр освіти переконаний, що кількість університетів треба скоротити вп'ятеро

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: