Таланти, відгукніться!

1 грудня 2010 стартував перший міжнародний онлайн проект AVON VOICES, приурочений до святкування 125-річчя компанії Avon.

Істина про те, що пісня завжди дарувала людям радість, об'єднувала, надихала, допомагала розтопити лід у серці і розпалити полум'я в душі, безперечна. Адже мова музики зрозуміла кожному, незалежно від статі, віку та релігії, в пісні можна виразити все, а насамперед, свій талант.

Якщо Вам є що сказати світу і людям, що оточують вас, зробіть це прямо зараз!

1 грудня 2010 стартував перший міжнародний онлайн проект AVON VOICES, приурочений до святкування 125-річчя компанії Avon.

AVON VOICES - це музичний онлайн проект по пошуку талановитих виконавців серед жінок і талановитих авторів пісень серед чоловіків і жінок. Це шанс для кожної людини виразити себе, поділитися своїми почуттями з мільйонами людей і навіть завоювати світову популярність!

AVON VOICES не має меж: основні події в ньому розгортаються онлайн, участь беруть більше 60 країн світу, а спробувати свої сили може будь-який охочий, хто досяг повноліття. Оцінювати таланти учасників будуть лідери музичної індустрії: співачка Ферджі, шестикратний лауреат премії Греммі; легендарний автор пісень - Дайан Уоррен; російська співачка Валерія та інші. На території України, Росії, Казахстану і Грузії проект також підтримує Дмитро Маліков.

Взяти участь - максимально просто!

Avon1
Якщо ви відчуваєте в собі талант виконавця, завантажуйте любительське відео із записом пісні у власному виконанні на www.avonvoices.com в період з 1 грудня 2010 року по 13 лютого 2011 року. Якщо ви пишете пісні, завантажуйте запис пісні власного твору на сайт проекту в період з 20 травня по 1 липня 2011 року і доведіть, що ви найкращий автор!

У першому турі вокальної частини проекту авторитетне жюрі відбере 197 чвертьфіналістів по всьому світу. Серед них 25 представників з європейських країн відправляться в Париж на зйомки власних професійних відеокліпів, щоб продовжити боротьбу за перемогу вже на світовому рівні. Долю учасників чвертьфіналу визначить публічне голосування на сайті проекту.

10 виконавиць, кліпи яких наберуть максимальну кількість голосів, знову поїдуть на зйомки, тепер уже в серце шоу-бізнесу - Голівуд. Саме за результатами голосування за нові відео і визначаться фіналісти.

У фіналі будуть названі два міжнародні переможці: перший - із загального числа учасників, а другий - серед представників Avon. Головною нагородою для них стане запис власного професійно спродюсованого альбому.

Переможці проекту отримають світову славу, визнання свого таланту і любов мільйонів слухачів по всьому світу. А все починалося із звичайного любительського відео, завантаженого на сайт.

Можливо, переможницею цього проекту стане учасниця з України!

Розкажіть про проект якомога більшій кількості людей, разом ми зможемо ще раз довести, що українки - не лише найкрасивіші жінки, але ще й найталановитіші!

Заходьте на www.avonvoices.com і голосуйте! Саме Ваш голос може стати вирішальним.

Знаменитості про Avon Voices

http://www.youtube.com/watch?v=El8Ahdy7QuA

http://www.youtube.com/watch?v=p3qsUHeOSCM

http://www.youtube.com/watch?v=-cn7dYWG7gg

Інформація про компанію

AVON - компанія для жінок, є провідною міжнародною компанією в прямих продажах і всесвітньо визнаним експертом в області краси. Річний об'єм продажів компанії складає 10 мільярдів доларів США. Як найбільша компанія, що працює методом прямих продажів, AVON пропонує свою продукцію жінкам у більш ніж 100 країнах світу через 5,5 мільйонів незалежних Представників з продажів.

Вся косметична продукція AVON розробляється на унікальному устаткуванні у власній лабораторії, розташованій в м.Сафферн (США, штат Нью-Йорк). Асортимент продуктів компанії включає косметичну продукцію, біжутерію і аксесуари. Добре впізнаванні бренди AVON - це AVON Color, Anew, Skin - So - Soft, Solutions, Advance Techniques, Naturals, Planet Spa, Liiv botanicals. Детальнішу інформацію ви зможете знайти на сайті: www.avon.ua.

Контактна особа - Оксана Баляснікова, фахівець з Product PR.

Телефон 230-36-00, 8098 485 1111, e - mail: oksana.baliasnikova@avon.com.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: