Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Там ціла корупційна схема працює: Тимочко розповіла, як "відмивають" кошти на відновленні житла

Там ціла корупційна схема працює: Тимочко розповіла, як "відмивають" кошти на відновленні житла

Рахункова палата і в 1999, і в 2008, і в 2009 роках фіксувала неефективне нецільове використання коштів, які призначались на відновлення людських будівель.

Очільниця Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко заявила, що на питанні відновлення житла людей, які потерпають від стихійних лих або руйнування їхніх будинків з інших причин, заробляють гроші зацікавлені в цьому особи. Про це вона розповіла в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

"Рахункова палата і в 1999, і в 2008, і в 2009 роках фіксувала неефективне нецільове використання коштів, які призначались на відновлення людських будівель. Однім відновлюють, іншим - ні. Там ціла корупційна схема працює! Вигідно комусь", – сказала вона.

Відео "Це вигідно комусь": Тимочко - про корупційні схеми у владі на вирубці лісів

Рахункова палат і в 1999, і в 2008, і в 2009 роках фіксувала неефективне нецільове використання коштів, які призначались на відновлення людських будівель. Одним відновлюють, іншим - ні. Там ціла корупційна схема працює. Вигідно комусь - голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко про корупцію у владі, яка покриває вирубку лісів.  

"Це вигідно комусь": Тимочко - про корупційні схеми у владі на вирубці лісів

Раніше повідомлялося, що очільниця Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко вважає, що головною причиною паводків у західних областях України є вирубування лісів на високогір'ї. За її словами, у горах висота верхньої межі лісу уже зменшилася від 1400 метрів до 1200 метрів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції