Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Танкер Delfi перед аварією довго стояв у морі без палива та з поламками. Опубліковано повну хронологію

Екіпаж подавав сигнал лиха, але від допомоги систематично відмовлявся.

Керівник Одеської ОДА Максим Куций опублікував повну хронологію рятувальної операції танкера Delfi. Як зазначається у документі, судно перебувало в в одному й тому ж районі від травня 2019 року. А за кілька днів перед кораблетрощею його перевіряли прикордонники – було виявлено, що запаси палива майже вичерпано, а обладнання майже не працює.

Лише 20 листопада ввечері екіпаж подав сигнал SOS, однак від будь-якої допомоги, окрім організованої власником танкера, відмовлялись. Буксир, направлений власником, не зміг відтягнути Delfi, оскільки трос намотався на гвинт судна. Водночас існувала небезпека того, що танкер стикнеться з суднами-газовозами, що стояли на стоянці неподалік.  

Станом на 28 листопада, зазначається у документі, виток мазуту з судна припинився, а рівень забрудненості води не перевищує норму.

Звіт щодо танкера Делфі_4
Звіт щодо танкера Делфі_1
Звіт щодо танкера Делфі_6
Звіт щодо танкера Делфі_3
Звіт щодо танкера Делфі_2
Звіт щодо танкера Делфі_5

Як повідомлялося, 21 листопада біля Одеси через шторм зірвало з якоря танкер Делфі". Корабель був повністю некерований, на ньому закінчилося пальне, все обладнання знеструмлене, зокрема, і рація. Екіпаж категорично відмовлявся залишати судно, а тому евакуювали моряків примусово. Капітана танкеру дістали останнім і непритомним. Через аварію танкера в море потрапили нафтопродукти.

Відео Аварійний танкер "Делфі" працював у відкритому морі нелегальною заправною станцією

Про це заявляють фахівці транспортної сфери. Ба більше, про проблемне судно було відомо усім службам, які контролюють цей район Чорного моря. І кораблетрощу можна було попередити. ТСН розповість далі.  

Аварійний танкер "Делфі" працював у відкритому морі нелегальною заправною станцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції