Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Танки, гради, піхота та авіація: на Азовському узбережжі вчились відбивати атаку ворога

Танки, гради, піхота та авіація: на Азовському узбережжі вчились відбивати атаку ворога

Масштабні маневри бачили кореспонденти "Спецкору".

Танки, гради, важка артилерія, піхота за підтримки авіації - на Азовському узбережжі відбито морський десант умовного ворога. Наші армійці мають бути постійно напоготові, адже справжній ворог поруч на суші в Новоазовську і в морі усього за кілька кілометрів від берегової лінії Маріуполя, йдеться у сюжеті "Спецкор" на 2+2.

Тактична військова група "Маріуполь" в бруд, дощ, сніг і вітер вийшла на узбережжя, щоби не допустити висадки основних та відбити передові сили десанту противника. Основне завдання навчань - відкинути супротивника назад у море та знищити під час відходу.

"Ми мали зайти у фланг, відволікти противника, а основними силами це був 503-й батальйон морської піхоти", - кажуть армійці.

Відео Танки, гради, важка артилерія: українська морська піхота проводить навчання біля азовського узбережжя

Усього за кілька кілометрів від берегової лінії Маріуполя знаходяться позиції ворога, через те українські піхотинці та авіація завжди має бути напоготові. Зараз вони тренуються на умовних ворогах, який військові мають відкинути у море та знищити під час відходу. Як відбувається навчання - у сюжеті.

Танки, гради, важка артилерія: українська морська піхота проводить навчання біля азовського узбережжя

503-й батальйон морської піхоти давно вписав себе до історії бойової слави сучасної російсько-української війни, але відпочивати військові не збираються, каже їхній пресофіцер Олексій Годзенко.

"Наша артилерійська батарея сьогодні відпрацьовувала, і коли вже умовний ворог висадився на плацдарм, у зведеній групі піхоти були також і морські піхотинці нашого підрозділу", - пояснює Годзенко.

До навчань зібрали цілу армію: малі броньовані артилерійські катери ВМС, кораблі Морської охорони прикордонників, інженерні війська, механізовані і морську піхоту.

Маневри - відповідь на російські агресію в Азовському регіоні. Відсіч ворогу та непробивна оборона вже шостий рік є основним сценарієм навчань. Але військовики вірять, що їхні навики вже скоро знадобляться для іншої тактики - наступальної. 

Нагадаємо, у Запоріжжі навчання провела майбутня військова поліція, створення якої має затвердити Верховна Рада.

Кореспондент "Спецкора" Дмитро Мороз

Залиште свій коментар

Вибір редакції