Тарасюк "наїхав" на Балогу

Тарасюк виступає проти "інтриг, які ведуться Балогою".

Голова Народного Руху України, народний депутат Борис Тарасюк сподівається, що все-таки вдасться створити першу демократичну коаліцію у Верховній Раді України. Він також поклав відповідальність за провал на виборах на центральний штаб на чолі з Віктором Балогою.

"У нас є унікальний шанс, який ми втратили минулого року, одержавши 228 голосів, утворити першу демократичну більшість у Верховній Раді. На зустрічі з Президентом я виступив категорично проти створення широкої коаліції та інтриги, щодо якої ведуться під керівництвом і проводом Секретаріату Президента", відзначив Тарасюк.

Борис Тарасюк
Борис Тарасюк розкритикував главу Секретаріату в пух і прах
Він висловив переконання, що "маневри на цьому припиняться з боку деяких членів Народного Союзу Наша Україна".

"Можна відзначити, що на засіданні фракції всі 72 народні депутати підтримали формування демократичної коаліції з БЮТ. На жаль, коли почали збирати підписи, то ми не долічилися спочатку 18 підписів наших депутатів, і це після зустрічі з Президентом, потім 8, і врешті-решт немає семи підписів під угодою про створення демкоаліції з БЮТ," – додав Тарасюк.

На його думку, в даний час "таким чином береться під сумнів сама можливість створення демократичної коаліції".

"Ми будемо сподіватися, що після чергового засідання фракції, після наполегливого заклику Президента підписати угоду про демократичну коаліцію, все ж таки ці депутати виконають зобов’язання, яке брав блок перед виборцем. В усякому разі НРУ буде наполягати на тому, аби було підписано угоду саме з БЮТ про створення коаліції," – додав політик.

Він також "піддав гострій критиці центральний штаб виборчої кампанії, який, фактично, одноосібно і ухвалював політичні рішення щодо виборчої кампанії, які були помилковими, і який фактично усунув від впливу на виборчу кампанію політраду блоку НУ-НС. І тому, на його думку, відповідальність за провал виборчої кампанії повинна лежати на центральному штабі на чолі з Віктором Балогою".

Раніше Борис Тарасюк заявив про тиск Секретаріату Президента України у зв'язку зі створенням єдиної партії на основі блоку НУ-НС.

Нагадаємо, що члени НУ-НС Станіслав Довгий, Микола Оніщук, Юрій Єхануров, Іван Плющ, Віктор Тополов, Ігор Кріль і Василь Петьовка не підписали угоду про створення демократичної коаліції.

Незважаючи на це, лідер БЮТ Юлія Тимошенко переконана, що коаліція між БЮТ і НУ-НС буде створена.

У свою чергу народний депутат від блоку Наша Україна - Народна Самооборона Олесь Доній помітив дивну синхронність у діях Раїси Богатирьової та "групи Балоги".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: