Тарасюк підозрює, що влада намагається усунути докази вбивства Чорновола

Борис Тарасюк вважає, що таємнича ексгумація тіла Чорновала прямий доказ того, що влада намагається усунути єдине свідоцтво злочину.

Утаємничена ексгумація тіла В'ячеслава Чорновола дає підстави для настороженості, чи влада не намагається усунути єдине свідоцтво злочину проти нього.

Про це заявив голова Народного руху Борис Тарасюк.

"Про необхідність проведення ексгумації тіла Чорновола нам було відомо давно. Про це ми говорили під час зустрічі з генпрокурором ще в березні цього року. І він сказав, що це потрібно, щоб підкріпити одну з версій слідства. На той момент не було згоди членів родини. Після отримання такої згоди, ексгумацію провели", - констатував Тарасюк.

"Звичайно, нам, як членам партії, не повинні були нічого повідомляти, однак родина мала б про це знати. Думаю, влада хоче утаємничити цей процес для того, щоб усунути його з-під будь-якого контролю", - наголосив депутат.

Він повідомив, що звертався до МЗС на прохання Генпрокуратури і надав конкретні контакти міжнародних установ, які займаються ідентифікацією тіла і є безсторонніми у цих процесах.

"Але, на жаль, вся ця робота покладена в шухляду. Їм не потрібні незалежні міжнародні експертизи. Вони, очевидно, хочуть убезпечити себе від несподіваних результатів. Адже незалежна експертиза може підтвердити версію про те, що Чорновола добивали після аварії, яка також була спланована", – переконаний Тарасюк.

Він наголосив, що звернувся до генпрокурора, щоб організувати негайну зустріч.

Читайте також:

Прокуратура встановить справжню причину загибелі Чорновола

Генпрокуратура потай ексгумувала тіло Чорновола

Ющенка здивувала пропозиція допитати його у справі Чорновола

Міліція остаточно встановить, чи була загибель Чорновола вбивством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: