Опозиція звинуватила СБУ у репресіях

Екс-міністр МЗС Борис Тарасюк вважає, що заборона в’їзду в Україну німецького експерта свідчить про репресивний характер дій СБУ.

Заборона Службою безпеки України на в'їзд в Україну представника фонду Конрада Аденауера свідчить про репресивний, авторитарний характер правоохоронних органів і СБУ. Про це заявив голова "Народного Руху України", народний депутат від НУ-НС Борис Тарасюк.

Тарасюк, зокрема,зазначив: "У той час, коли знову відкриваються кордони держави перед такими російськими шовіністами, як Лужков, Затулін і іншими, забороняється в'їзд представникам міжнародних організацій, які в демократичний своїм змістом жодним чином не порушували українського законодавства. Це свідчить про згортання демократичних свобод в Україні, початку практики, яка йде навіть далі практики часів Кучми".

"Переконаний, що всі демократичні сили повинні жорстко виступити проти згортання демократії і перетворення України в" поліцейське "держава", - сказав екс-міністр МЗС.

Нагадаємо, раніше була поширена інформація про те, що керівника київського представництва німецького фонду Конрада Аденауера Ніко Ланге не пускають на територію України.

Фонд Конрада Аденауера - міжнародний демократичний фонд, який створений Християнсько-демократичним союзом - правлячою політичною партією Німеччини на чолі з Канцлером Ангелою Меркель.

Читайте також:

До України не впускають німецького експерта, який критикував Януковича

Львівська облрада вимагає звільнити Табачника та посадити Семиноженка

Влада Севастополя поскаржилась Януковичу на провокації Затуліна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: