Тарасюк спростував наявність списку

Лідер Народного руху України Борис Тарасюк спростовує інформацію про існування списків майбутнього блоку.


Лідер Народного руху України, що є суб`єктом формування блоку ”Наша Україна - Народна Самооборона - Правиця”, Борис Тарасюк, спростовує інформацію про існування списків майбутнього блоку. 

”Цього списку немає. Як учасник творення блоку демократичних сил, я стверджую, що жодної мови на наших зустрічах щодо конкретних прізвищ і списку не було”, - сказав він в ефірі “5-го каналу”. 

”Питання щодо кандидатури того, хто очолить список, не обговорювалося”, - додав він. 

Коментуючи рішення президії партії ”Наша Україна” про те, щоб в назві блоку були присутні слова ”Наша Україна”, Борис Тарасюк сказав: ”В принципі, ми не заперечуємо цього факту, хоча я вважаю, що треба провести ребрендинг – змінити назву та ідентифікацію об`єднання демократичних сил”. 

”Або тоді обов`язково мають бути названі інші складові – і Самооборона, і Правиця”, - додав він. 

Також лідер НРУ зазначив, що, крім назви блоку, зараз також обговорюються квоти в передвиборчому списку: ”Це питання знаходиться в стадії переговорів і це одна з причин, чому переговори досі не завершені”. 

На питання, яку квоту, на його думку, має отримати НРУ, Тарасюк відповів: ”Більше, ніж та цифра, яку ви назвали (21%)”. 

”Думаю, 25 чи 30% було б нормально. Але я кажу, що переговори тривають”, - цитує Тарасюка “Українська правда”. 

Як повідомляв iPlus, газета ”КоммерсантЪ-Украина” у номері за 12 червня повідомила, що переговори зі створення виборчого блоку за участю «Народного союзу ”Наша Україна”, блоку ”Народна самооборона Юрія Луценка” і блоку ”Рух – Українська правиця” перебувають на завершальній стадії. За даними видання, виборчий список майбутнього блоку ”Народна самооборона – Наша Україна” очолить Юрій Луценко. Уже відомо, зазначено в публікації, що другим номером списку стане лідер НСНУ В`ячеслав Кириленко, третім – міністр оборони Анатолій Гриценко, четвертим – міністр закордонних справ Арсеній Яценюк. Кандидатура п`ятого номера остаточно не визначена, але існує імовірність того, що ним буде депутат Микола Катеринчук. Крім того, лідери всіх політичних партій, які входять у блок, будуть у десятці списку, пише ”КоммерсантЪ-Украина ”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: