Тарифи на електроенергію: Зеленський пообіцяв розглянути питання зменшення цін на засіданні РНБО

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тарифи на електроенергію: Зеленський пообіцяв розглянути питання зменшення цін на засіданні РНБО

УНІАН

Президент заявив, що інформація про зростання тарифів від 1 серпня є фейковою.

Президент Володимир Зеленський скликає засідання Ради національної безпеки (РНБО), на якому зокрема розглянуть можливість зменшення тарифу на електроенергію для малозабезпечених верств населення.

Про це він заявив журналістам під час форуму "Україна 30. Децентралізація" 28 липня.

Питання цін на електроенергію для населення розглянуть цього тижня на засіданні Ради національної безпеки та оборони, "щоб люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів для суспільства не буде", зауважив президент. Розглядатиметься можливість зменшення тарифу на електроенергію для малозабезпечених верств населення.

"Ми повинні зробити все, щоб ціни на електроенергію не підвищувалися для людини. Це фейкова інформація, що від 1 серпня ціни на електроенергію для людей будуть вищими. Підміняють сильно поняття, тому що десь для якихось підприємств щось зростає, але я би тут не говорив про суспільство.

"Сьогодні 1,68 грн (за 1 кіловат-годину. - Ред.). Я вважаю, що у нас є низка людей, які не можуть собі дозволити платити навіть 1,68 грн. Тому Рада національної безпеки та оборони буде розглядати також це питання, розглядати можливість зменшення цін на електроенергію для таких окремих верств населення", - сказав Зеленський.

Питання зменшення тарифу на електроенергію винесуть на засідання РНБО.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики Герман Галущенко анонсував підвищення цін з 1 серпня, але Кабмін уже кілька разів продовжував дію існуючої моделі ПСО.

Водночас з'явилася інформація, що на засіданні Кабміну 28 липня уряд подовжить термін дії існуючої моделі покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на ринку електричної енергії для населення до 1 вересня.

Новини тижня: наскільки і коли підвищать тариф на електроенергію, і кому обіцяють пільгові ціни

Новини тижня: наскільки і коли підвищать тариф на електроенергію, і кому обіцяють пільгові ціни
Наступна публікація