Тарифи за послуги повинні зрости

Для виведення тарифів за житлово-комунальні послуги на рівень нульової рентабельності їх потрібно по країні підвищити на 7%.

Міністр з питань житлово-комунального господарства України Олександр Попов вважає, що для виведення тарифів за житлово-комунальні послуги на рівень нульової рентабельності їх потрібно в середньому по країні підвищити на 7%. 

Про це міністр заявив сьогодні на прес-конференції в Кременчуку Полтавської області. 

"Сьогодні по країні близько 93% - це покриття тарифів собівартістю. Щоб вивести тарифи на рівень нульової рентабельності, їх потрібно підняти на 7%. Для оплати рахунків це буде малопомітне", - заявив Попов.
 
Разом з тим, міністр зазначив, що в Україні є міста, де тарифи не підвищувалися з 2000 року. "Що там можна говорити про послуги? Там, звичайно, тариф має зрости у декілька разів. Не називатиму місто, де 23 копійки коштує квадратний метр житла", - сказав О.Попов.
 
На його думку, тарифи мають відповідати собівартості з урахуванням платоспроможності населення. 

Крім того, міністр прогнозує, що різкого підвищення тарифів не передбачається. "Ми не чекаємо підвищення тарифів у великому обсягу. Передумов сьогодні для значного підвищення тарифів у нас в країні немає", - заявив міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: