Татари не змінили лідера

Делегати першої сесії Курултаю кримських татар V скликання більшістю голосів обрали Мустафу Джемільова головою Меджлісу.

Чи надовго залишився Джемільов і якими підкилимовими інтригами чревата його відставка, дізнайтеся з відео.

Мустафа Джемільов
УНІАН
Курултай буквально умовив Мустафу Джемільова залишитися на посаді голови Меджлісу.
Чи залишиться Мустафа Джемільов на посаді керівника Меджлісу – було однією з головних інтриг нинішнього Курултаю.

Вчора, 8-го грудня, в Сімферополі відбулися вибори голови Меджлісу. До бюлетеня для таємного голосування було включено трьох кандидатур – Мустафу Джемільова та двох його заступників - Рефата Чубарова (перший заступник керівника Меджлісу) і Ремзі Ільясова.

Як повідомив представник Рахункової комісії, делегатам Курултаю було роздано 241 бюлетень. При розкритті урни там виявився 241 бюлетень, з них не дійсними визнано 6.

За результатами таємного голосування, за Мустафу Джемільова віддано 193 голоси, за Рефата Чубарова проголосував 31 делегат, за Ремзі Ільясова – 11 делегатів.

Після оголошення результатів голосування, більшість делегатів Курултаю стоячи, аплодисментами вітали переобрання Мустафи Джемільова главою Меджлісу.

Водночас, як повідомив журналістам перед голосуванням сам Мустафа Джемільов, головою Меджлісу він пропрацює до літа. Орієнтовно влітку кримські татари знову зберуться на Курултай, щоб обрати нового керівника.

Курултай кримськотатарського народу
УНІАН
Курултай кримськотатарського народу зібрався вже вп'яте.
Мустафа Джемільов залишається непохитним і хоче залишити посаду голови Меджлісу - він обіймає її вже 16 років, має і йому важко суміщати керівництво Меджлісом і роботу у Верховній раді України (Мустафа Джемільов - народний депутат України, фракція блоку ”Наша Україна - Народна Самооборона”).

Як заявив журналістам Рефат Чубаров, Курултай в буквальному розумінні слова умовив Мустафу Джемільова ще якийсь час пропрацювати на посаді голови Меджлісу.

"Бажання Мустафи Джемільова (піти з посади) було сильним, але Курултай йому цього не дозволив", - сказав перший заступник голови Меджлісу.

Він зауважив, що перебування Мустафи Джемільова ще якийсь час на посаді керівника Меджлісу потрібне, перш за все, для проведення низки реформ у роботі місцевих органів самоврядування. Рефат Чубаров заявив, що без харизми Мустафи Джемільова буде скрутно провести ці реформи.

"Харизма Мустафи Джемільова нам потрібна для того, щоб протистояти тим, хто не хоче цих змін," - зауважив Рефат Чубаров.

ВідеоДжемільов залишився. Та чи надовго?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: