"Таврію" продадуть стратегічному інвестору, щоб зберегти підприємство

Рішення про продаж ВАТ АПФ «Таврія» стратегічному інвестору було прийнято, щоб зберегти унікальне підприємство.

"Таврія"
Акціонери коньячного заводу «Таврія» владнали корпоративний конфлікт. 14 вересня стало відомо, що підприємство переходить одеському банку "Південний" (сума угоди поки не розголошується). При цьому колишній директор Олександр Сидоренко буде виступати в ролі консультанта, у статусі почесного президента, на період повної передачі підприємства новому власнику. А головний акціонер - ПНВХ продовжить співпрацю із заводом, беручи участь у розвитку підприємства.

«Рішення про продаж ВАТ АПФ« Таврія »стратегічному інвестору було прийнято, щоб зберегти унікальне підприємство, яке цього року святкує своє 120-річчя, зберегти унікальні технології розроблені на заводі, а найголовніше, заспокоїти людей (на заводі працює майже 1500 чоловік) і дати можливість нормально жити і працювати », - повідомили в прес-службі ПНВХ.

Також стало відомо, що після завершення угоди директором АПФ 'Таврія' стане менеджер, кандидатура, якого підібрана і узгоджена з керівництвом банку 'Південний'.

Президент «Першого національного виноробного холдингу» Валерій Шамотій також підтвердив інформацію про продаж "Таврії" банку "Південний". «Операцію можна вважати, що відбулася. Ми будемо зберігати щільні відносини з "Таврією". Працюємо і будемо працювати із заводом, займаючись розвитком і просуванням брендів, - сказав він. - Ми прийняли рішення про зміну господарів для того, щоб зберегти це унікальне підприємство з багатою історією, самобутніми технологіями та професійним колективом. Я впевнений, що завод «Таврія» буде лідером у галузі, і ми зі свого боку зробимо все, щоб продукція «Таврії» радувала споживача », - підкреслив Валерій Шамотій.

Сьогодні учасники ринку відзначають, що в період загострення конфлікту "Таврія" тимчасово поступилася позиції. Тепер же, коли корпоративний конфлікт вичерпаний, у "Таврії" з'явиться можливість поліпшити свої ринкові позиції і зміцнити позиції лідера, прогнозують фахівці.

Довідка: Агропромислова фірма "Таврія" - одне з найбільших виноградарсько-виноробних підприємств України з більш ніж віковою історією. За 2008 рік АПФ «Таврія» (ТМ «Таврія», ТМ «Георгіївський», TM ALeXX) було вироблено 6,66 млн. літрів ординарних, марочних і колекційних коньяків. АПФ «Таврія», разом з ТОВ "Інкерманський завод марочних вин", ЗАТ "Інститут Виноробства" (Дніпропетровськ), а також первинними базами виноробства в Криму: ТОВ "Качинський +" та агрофірма "Чорноморець" (обидві - Крим) входять до складу Першого Національного Виноробного Холдингу.

АБ "Південний" (Одеса) зареєстрований в 1993 р. Входить до групи великих банків. Станом на 1 серпня фінрезультат склав 42,205 млн. грн., Статутний капітал - 866,377 млн. грн., Чисті активи - 10,201 млрд. грн., Регулятивний капітал - 1,395 млрд. грн., Кредитно-інвестиційний портфель - 8,159 млрд. грн. , депозитний портфель - 5,623 млрд. грн., фінансовий результат за 2008 рік - 177,489 млн. грн. У січні 2008 р. "East Capital Explorer Financial Institutions Fund" (Швеція) підписав контракт про купівлю 9,98% акцій банку за 53 млн. 628 тис. євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: