"Таємний код віри" покаже спеціальний випуск проекту до Великодня

Телеканал "1+1" до Великодня підготував спеціальний випуск документального проекту "Таємний код віри", присвячений найдавнішому християнському святу.

Спеціальний великодній випуск глядачі зможуть побачити в суботу, 15 квітня, о 10:00 на телеканалі "1+1". Про це ведучий проекту священик Георгій Коваленко розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Великдень – одне з найбільших християнських свят, яке відзначають у всьому світі, головний день у році для всіх вірян. Великдень асоціюється із запашними пасками, яскравими писанками, червоними ризами церковнослужителів, урочистим співом і взаємними привітаннями. Але чи розуміємо ми, що святкуємо? Що трапилося дві тисячі років тому із сином Божим? Ким був Ісус Христос, та що він зробив для людства? Що ж означає його воскресіння?" - ставить питання ведучий проекту.

Георгій Коваленко розповів, що Святе письмо закликає усіх людей приходити до храму на Великдень, навіть тих, хто не постував, а найголовніше – наповнити душу радістю, та робити добро для своїх ближніх.

Таємний код віри Григорій Коваленко_01

"Світ різноманітний, і ми різні. Найкращий варіант хоча б сьогодні –завтра завітати до храму. Тому що той, хто не пройшов з Христом страсний тиждень, не може відчути радості воскресіння, той, хто не постував – не розговляється. Але навіть у книзі, по якій ми правимо великодню службу, написано: ані м'ясо, ані яйця, ані сир – не є пасха. Пасха – сам Христос. І тільки той, хто причащається, істинно вкушає Пасху. Головна пасхальна подія – це нічна літургія, яка має продовження і за межами храму та відображається у радісних та світлих привітаннях", - розповідає Георгій Коваленко.

Таємний код віри Григорій Коваленко_04

У спеціальному великодньому випуску ведучий дослідить невідомі сторінки життя Ісуса Христа з 12 до 30 років, в Українському католицькому університеті знайде достовірні докази існування Христа, дослідить, звідки пішла традиція освячення їжі на Великдень, та що означають писанки у святковому кошику. Окрім того, ведучий Георгій Коваленко зустрінеться із учасником "Голосу країни-7" священиком Олександром Клименком та відвідає його службу у церкві Березанської колонії. 

Дивіться "Таємний код віри" в суботу, 15 квітня, о 10:00 на телеканалі "1+1".

Таємний код віри 1

Нагадаємо, цикл документальних науково-пізнавальних фільмів "Таємний код віри" - спільний проект телеканалу "1+1" і "Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості". У кожній програмі ведучий шукає відповіді на запитання про релігію і церкву, які хвилюють кожну людину. З'ясувати істину Георгію Коваленку допомагають історики, релігієзнавці, науковці, богослови і філософи. Ведучий шукає відповіді в Біблії, Корані, Торі, старих манускриптах і храмах різних конфесій.

За додатковою інформацією звертайтеся до прес-служби каналу "1+1", +38 044 490 0101; media@1plus1.tv; www.1plus1.ua.

Таємний код віри Григорій Коваленко

Залиште свій коментар