Таїланд закупить українські бронетранспортери

Голова армії Анупонг Паойінда вирішив витратити невитрачений бюджет армії на 2010 рік на закупівлю 121 БТР з України.

Влада Таїланду планує закупити для своєї армії 121 український бронетранспортер (БТР) на суму 4,6 млрд бат (142,5 млн доларів).

Провідна англомовна газета Таїланду Bangkok Post з посиланням на джерело в збройних силах повідомила, що "голова армії Анупонг Паойінда вирішив витратити невитрачений бюджет армії на 2010 рік на закупівлю 121 БТР з України", а постійний секретар міноборони Апічарт Пенкітті підтвердив, що армія вже отримала схвалення міністерства на цю покупку і має в своєму розпорядженні для цього достатніх коштів, пише "КомерсантЪ-Україна".

"Потреби країни зросли, і, судячи з усього, вона цікавиться українською бронетехнікою", - прокоментував дії тайських військових експерт Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Сергій Згурець.

Видання також зазначає, що три роки тому тайська армія замовила в України 96 бронетранспортерів моделі БТР-3Е1 на суму близько 4 млрд бат (123,8 млн доларів). Однак ці машини не надійшли до Таїланду через проблеми з двигунами.

"Цей контракт до сих пір виконується. Підтвердженням тому є відсутність даних по ньому в звітах ООН за 2008 рік", - зазначив Сергій Згурець.

Зацікавленість Таїланду в БТР-3Е1 пояснюється дешевизною українських машин. "Канадські машини чудові, проте за одну і ту ж суму можна придбати в два рази менше бронетранспортерів з Канади, ніж з України", - заявляв у 2007 році тодішній міністр оборони Таїланду Бунрод Сомтас.

Читайте також:

Україна почне поставки зброї до Іраку у жовтні

В Одесі породіллю привезли до пологового будинку на бронетранспортері

На параді за 70 мільйонів покажуть один танк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: