Тбілісі: Україна постачала зброю у Грузію з дотриманням усіх міжнародних норм

Україна і Грузія дотрималися міжнародних стандартів. Торгівля зброєю - це суверенне право країн-партнерів.

Київ постачав зброю Тбілісі з дотриманням усіх міжнародних норм і стандартів. З такою заявою у понеділок, 12 жовтня, виступив заступник міністра закордонних справ Грузії Давид Джалаганія.

"Торгівля зброєю - це суверенне право країн-партнерів", - сказав він на брифінгу в МЗС.

За словами Джалаганії, якщо у торгових відносинах України і Грузії фігурувало постачання зброї, це відбувалося при дотриманні всіх міжнародних норм і стандартів.

"Зі сторони України на всіх рівнях було наголошено, що цей процес завжди був відкритим, чітким і здійснювався з дотриманням всіх правил і міжнародних стандартів. Отже, в цьому немає нічого незаконного", - стверджує дипломат.

Нагадаємо, Росія неодноразово звинувачувала Україну в незаконних доставках української зброї Грузії під час конфлікту в Південній Осетії у серпні 2008 року, а також в участі українців у цій війні. Зокрема, президент Росії Дмитро Медведєв у своєму зверненні до керівництва України 11 серпня заявив: "Офіційний Київ зайняв відверто антиросійську позицію у зв'язку з військовим нападом режиму Саакашвілі на Південну Осетію. Саме з української зброї вбивали мирних мешканців і російських миротворців".

7 вересня президент України Віктор Ющенко в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel закликав РФ надати документальні докази участі українців у війні в Південній Осетії.

Міністерство оборони України також неодноразово заперечувало участь українських військовослужбовців у збройному конфлікті в Південній Осетії.

Читайте також:

Україна заперечує, що її ракети збивали російські літаки на Кавказі

СБУ: Росія бреше про війну в Південній Осетії

Кремль знову наполягає, щоб Україна припинила озброювати Грузію

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: