Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Технічна аномалія. У столичному гіпермаркеті пояснили появу "гречки з "ЛНР"

Підприємство, вказане на етикетці, було захоплене бойовиками ще 2014 року.

У Києві в одному з магазинів мережі "Ашан" виявили гречку нібито з "ЛНР".

Про це повідомив Станіслав Краснов, який 5 травня робив закупи у гіпермаркеті у столичному районі Позняки.

"Купили вчора в Ашані гречку, придивились вдома до виробника та були в шоці - виробник розташований в Алчевську, що окупований з 2014 року. Помилки жодної немає, фірма-виробник на своєму сайті вказує ту ж адресу! І відповідно платить податки окупантам... Виходить, що вчора ми заплатили гроші за вбивство наших хлопців на війні", - обурюється Станіслав.

Його публікація зібрала сотню обурених коментарів, нею поділилися більше тисячі користувачів соцмережі.

На фото видно, що на етикетці вказаний постачальник ДП "Украгротрейд" і його адреса реєстрації - Луганська область, місто Алчевськ, вул. Декабристів, 27А.

Ашан, гречка
Facebook/Станіслав Краснов

На сайті фірми дійсно вказана та сама адреса. Як з'ясував ТСН.ua, 2014 року підприємство було захоплене представниками незаконних збройних формувань. За словами власника підприємства, який наразі проживає на підконтрольній Україні території, через захоплення компанії було відкрито кримінальне провадження.

Своєю чергою ситуацію пояснили і в прес-службі мережі гіпермаркетів "Ашан". Як виявилося, причина появи такої ектикетки стала "технічна аномалія".

"Під час перезавантаження програми, яка формує етикетки, відбувся збій та підтягнулися дані з архіву. Компанія "Ашан" працює згідно чинного законодавства, ця ситуація є технічною аномалією", - запевнили у відділі комунікацій компанії. 

Ашан, гречка_2
ТСН.ua

Наразі помилка усунена, повідомили в "Ашані", а як доказ надали етикетку з коректною інформацією та лист постачальника гречаної крупи, з яким працює мережа та чиї потужності знаходяться на території України.

Ашан, гречка_1
ТСН.ua

Зазначимо, що навколо гіпермаркетів "Ашан" неодноразово спалахували скандали. Так, восени 2017 року охоронці одного з київських магазинів самовільно зачинили й обшукали старшокласниць через підозру у крадіжці пилочки.

Ольга Скичко

Залиште свій коментар

Вибір редакції