Техогляд автомобілів проходитиме без ДАІ

Найближчим часом ДАІ буде відсторонена від проведення техогляду. Далі цим займатимуться приватні станції діагностики.

ДАІ буде відсторонено від проведення технічного огляду автомобілів, повідомили в прес-службі Держкомпідприємництва.

Про це на робочій нараді домовилися уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський і міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

"З міністром внутрішніх справ у нас повне взаєморозуміння. Ми домовилися, що вже найближчим часом ДАІ буде відсторонена від проведення техогляду. Далі цим будуть займатися приватні станції діагностики", - заявив Бродський.

Згідно з повідомленням, сама процедура перевірки технічного стану автомобілів буде спрощена, а вартість її проведення - істотно зменшена. Також пластикові талони про проходження техогляду будуть замінені на паперові та їх вартість значно знизиться.

Крім того, уповноважений з питань дерегуляції повідомив, що наповнення аптечки будуть приведені у відповідність з європейськими нормами, та перелік медикаментів в ній буде зменшено.

"Водії самі зможуть формувати аптечки, всі лікарські засоби будуть у вільному продажу. Якщо вийде термін придатності якогось препарату, водієві достатньо буде замінити тільки його, а не купувати нову аптечку, як зараз", - зауважив Бродський.

Як йдеться у повідомленні, ще один напрямок дерегуляції стосується скасування нотаріально завіреної довіреності на право керування транспортним засобом. Так, Бродський домовився з Могильовим відпрацювати відповідну законодавчу базу.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада не підтримала законопроект в першому читанні про скасування державного технічного огляду транспортних засобів і відправило його на доопрацювання.

Читайте також:

Водіїв позбавили зобов'язання під час техогляду надавати медичну довідку

В Україні ліквідовують транспортний збір, техогляд і МРЕВ

Техогляд автомобілів перейде до приватних фірм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: