Телеархів МВС пропав ще у 2007 році

Колишній заступник директора департаменту зі зв'язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС Геннадій Гребньов каже, що відеоархів зник ще до повернення Луценка.

Відеоархів МВС зник ще у 2007 році, до повернення Юрія Луценка на посаду глави міністерства.

Про це заявив колишній заступник директора департаменту зі зв'язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС Геннадій Гребньов.

"Якщо б радник (глави МВС Могильова Костянтин Стогній) трохи раніше вникав в ці питання, то він би знав, що основний відеоархів МВС України невідомо куди зник у 2007 році, коли змінювалася влада, і Стогній йшов, а інший начальник тільки приходив", - сказав він.

"І на тому етапі телестудією МВС України фактично керували різні наближені продакшн-студії", - заявив Гребньов.

За його словами, "заява Стогнія абсолютно не відповідає дійсності".

"Ніхто нічого не забирав. Такі заяви, очевидно, демонструють стиль роботи цих радників: облити брудом людей, видати абсолютно неправдиву інформацію, а потім - "перевіряти" цю інформацію", - сказав він.

"Мабуть, декому треба ж якось отримувати "генерала". 24-го числа буде роздача - ну, нехай поставлять в заслугу ще ось такий факт", - зазначив Гребньов.

Як відомо, у понеділок Стогній у своєму блозі на "Українській правді" написав про те, що після зміни керівництва МВС пропав телеархів міністерства.

Читайте також:

З МВС зник телеархів після відставки Луценка

Низка керівників МВС затримана за службові зловживання

Глава МВС Росії назвав багатьох міліціонерів "глибокохворими"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: