Теледебати між кандидадами в президенти стартують 4 січня

За три дні після Нового року на українців чекає політичне "шоу" під назвою "теледебати між кандидатами на посаду президента". Хто з них прийде, поки що не відомо.

Теледебати між кандидатами на посаду президента мають пройти з 4 по 15 січня 2010 року. Але участь в них не є обов’язковою і претенденти можуть відмовитися дискутувати в прямому ефірі.

Порядок проведення дебатів затвердила ЦВК на засіданні 1 грудня. При цьому члени Центрвиборчкому висловили сподівання, що виступити погодяться усі 18 зареєстрованих кандидатів.

За документом, у першому турі виборів на кожну пару кандидатів, які будуть брати участь в теледебатах в ефірі НТКУ, буде виділено 60 хвилин. Жеребкування серед кандидатів, хто з ким зустрінеться, ЦВК проведе пізніше. При цьому комісія включить у жеребкування тільки тих кандидатів, які повідомлять про своє бажання взяти в них участь.

У разі, якщо хтось з кандидатів не з'явиться на ефір, його супротивнику буде надано 30 хвилин для агітації за себе.

Якщо не з'явилися обидва кандидати, то НТКУ зобов'язана розмістити на 3 хвилини заставку білого кольору, з написом посередині чорним шрифтом: "Даруйте, кандидати на посаду президента України прізвище ім'я по батькові не з'явилися в студію для участі в теледебатах".

Решту часу НТКУ використовує на свій розсуд, окрім трансляції програм, які стосуються виборів президента або мають політичне забарвлення

Час проведення теледебатів Національна телекомпанія визначить пізніше. НТКУ вже запропонувала проводити теледебати з 4 по 15 січня з 19 до 22 години.

У другому турі виборів теледебати будуть проводитися протягом 100 хвилин між двома кандидатами, які перемогли у першому турі. Після завершення виступу, за наявності ефірного часу, учасники можуть обмінятися репліками, тривалістю не більше 30 секунд.

ЦВК наголосила, що трансляція теледебатів не може бути перервана жодним способом.

Читайте також:

Ющенко наказав цілодобово охороняти Тимошенко і Януковича

ЦВК створила 225 окружних виборчкомів

Янукович готовий до фальсифікацій і "не залишить Тимошенко шансів"

СП: голос на виборах буде коштувати 100 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: