Телеканал "1+1" оголошує флешмоб для ініціативних українців та територіальних громад країни

Телеканал "1+1" оголошує флешмоб для ініціативних українців та територіальних громад країни

Телеканал "1+1" спільно з програмою Dobre-USAID та американським фондом WNISEF оголошує флешмоб для ініціативних українців та громад, які прагнуть покращити життя у своїй країні, регіоні чи місті.

Учасниками можуть стати українці, які мають ідеї чи вже реалізовані проекти щодо покращення благоустрою міст або розкриття економічного потенціалу свого регіону.

Щоб взяти участь, потрібно записати відео, в якому розкрити свою ідею або розповісти про вже реалізований проект, та викласти його на Фейсбук з хештегом #громади. Переможець, якого оберуть представники каналу "1+1" та програми Dobre-USAID, отримає поїздку за кордон та консалтинг від кращих європейських спеціалістів.

Крім того, кілька громад з найбільш перспективними проектами, які візьмуть участь у флешмобі, отримають можливість стати учасниками нового проекту на "1+1".

Флешмоб триватиме до 26 листопада 2017 року.

Нагадаємо, телеканал "1+1" починає роботу над новим соціальним реаліті, в якому об'єднані територіальні громади України змагатимуться за інвестиції, створюючи проекти для поліпшення життя в регіонах. Проект стартує на "1+1" у 2018 році.​

За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-служби 1+1, +38 044 490 0101; www.1plus1.ua.

Наступна публікація