Перейти до змісту
Телеканал "1+1" розпочав знімання нового історичного детективу Акіма Галімова

Телеканал "1+1" розпочав знімання нового історичного детективу Акіма Галімова

Телеканал "1+1" розпочав роботу над документальним історичним проектом про українських героїв різних епох, серед яких ― гетьмани, королі, релігійні й політичні діячі, чиї імена знає весь світ, але які лишаються загадкою для самих українців

Творці проекту на основі унікальних віднайдених артефактів та джерел розкажуть приголомшливу правду про життя і звершення героїв минулого та змінять уявлення багатьох українців  про те, ким вони є насправді.

Проект створюють у жанрі історичного детективу. Він складатиметься з 8 серій, хронометражем 60 хвилин, кожна з яких буде присвячена окремій постаті. Знімання серіалу відбуватимуться як на території України, так і за її межами. До історичного розслідування будуть залучені відомі світові науковці, а в дослідженнях документів та артефактів команда проекту використає надсучасну техніку.

Акім Галімов зйомки детективу

Автором ідеї та продюсером проекту є Акім Галімов, відомий глядачам за документально-історичним циклом "Україна. Повернення своєї історії". Третій фільм проекту під назвою "Скарби нації" був презентований у січні цього року. Його творці віднайшли втрачені артефакти, які підтверджують українську державність, розвінчали міфи про "приєднання" України до Росії та головний "історичний бренд" країни ― козаків. Фільм пройшов з високими показниками телеперегляду й спричинив гучний суспільний резонанс.

"Анна Київська, Роксолана, Симон Петлюра. Кожна сцена проекту відкриває невідому історію цих та  інших п’яти героїв. А вона була неймовірною! Українські таємниці, які і досі зберігають стіни європейських палаців,  закриті архіви, артефакти, схованки в підземеллях, розслідування вбивств ―  крок за кроком ми будемо розгадувати головоломки, щоб дістатися правди. В нас амбітна місія ― показати історичний масштаб постатей, які мають українське коріння", ― говорить Акім Галімов.

Акім Галімов зйомки детективу

Над створенням історичного детективу працює команда "1+1 Продакшн": режисер-постановник Дарія Саричева, шеф-редактор Руслан Шаріпов, креативний продюсер Ольга Безноско, виконавчий продюсер Володимир Андріюк, лінійний продюсер Влад Золотарьов, режисер Євгенія Шевчук та редактори Наталія Майданник, Ганна Чертова, Єлизавета  Нєвєжина.

Просвітницький документально-історичний серіал увійшов до числа переможців конкурсу Міністерства культури з надання державної фінансової підтримки на виробництво і розповсюдження фільмів патріотичного спрямування, за результатом якого на 90% профінансований Мінкультом.

Наразі проект запланований до показу на телеканалі "1+1" 2020 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до прес-служби "1+1", +38 044 490 0101, media@1plus1.tv, www.1plus1.ua

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин