Телеканал ТЕТ стурбований позицією Держкіно стосовно скетчкому "Країна У"

Для подальшої трансляції програми "Країна У" на ТЕТ можуть знадобитись додаткові прокатні посвідчення.

В п'ятницю, 28 липня, телеканал ТЕТ отримав інформацію, що Держкіно надало екстрене завдання членам експертної комісії: проаналізувати скетч-шоу "Країна У", з метою корегування жанру та отримання нового статусу "кіно" та, відповідно, нового ліцензування.

Ми не схильні вбачати в такій дивній позиції політичний підтекст, але іншого пояснення подібній позиції не знаходимо.

"Це дуже дивне рішення. "Країна У" програма українського виробництва, яка вже не перший рік в ефірі. Чому саме зараз постало питання її "перекваліфікувати"? Якщо рішення по ТЕТу буде ухвалено, чи означає це, що те ж саме стосуватиметься каналів СТБ, НЛО та інших, хто активно використовує скетч-шоу та відносить їх, як і решта світу, до жанру "програми", які не потребують отримання прокатного посвідчення?", — прокоментувала ситуацію генеральний продюсер каналу Вікторія Левченко.

Наслідки таких дій і можливого рішення будуть відчутними для всієї телевізійної індустрії. Адже високим словом "кіно" тепер зможуть назвати ледь не кожне гумористичне шоу на українському ТБ. Важко навіть уявити, як Держкіно планує впоратися з такою кількістю роботи. Не хотілося б навіть припускати думку, що видача прокатних посвідчень може використовуватись як  інструмент політичного тиску. 

За додатковою інформацією звертайтеся до PR-директора телеканалу ТЕТ Руслана Керімова - r.kerimov@tet.tv або (067) 322 14 42.

Залиште свій коментар