Телеведуча Поліна Логунова подякувала українському проєкту "Розкажи мені" за допомогу білорусам

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Телеведуча Поліна Логунова подякувала українському проєкту "Розкажи мені" за допомогу білорусам

instagram.com/polinalogunova

Платформу створив Інститут когнітивного моделювання в травні 2020 року.

Творці каналу Коронавірус_інфо зробили ще один великий соціальний проєкт — безкоштовна психологічна допомога — Tellme.com.ua і відкрили до нього доступ білорусам.

Про це на своїй сторінці в Instagram розповіла відома білоруска, телеведуча і нутриціолог Поліна Логунова.

"Отримала багато повідомлень у дірект на свій попередній пост про проєкт, знаю, що білоруси вже почали звертатися на платформу. Зараз всім нам потрібна підтримка і можливість висловитися. Краще не тримати в собі негатив, а отримати професійну допомогу психолога вчасно, і до того ж безкоштовно. Найкраща братська підтримка — ділом!", — наголосила Поліна.

Нагадаємо, що платформа "Розкажи мені" була створена й розроблена Інститутом когнітивного моделювання в травні 2020 року та призначена для надання швидкої й безкоштовної онлайн-допомоги тим, хто зіткнувся з психологічними проблемами на карантині. У зв'язку із політичною ситуацією в Білорусі на початку серпня платформа стала також доступною і для білоруської аудиторії.

Також нагадаємо, що Інститут когнітивного моделювання є засновником проєкту "Коронавірус_інфо" який інформує про ситуацію із захворюванням на COVID-19 в Україні. На Telegram-канал проекту наразі підписано понад 726 тисяч користувачів.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація