Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телевізори й ноутбуки: що найактивніше купували українці під час Чорної п'ятниці

Кількість покупок і сума витрачених грошей виросли вполовину.

Чорна п’ятниця по-українськи побила рекорди: комерсанти порахували, що порівняно з минулим роком зросла динаміка продажів.

Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Особливо активно громадяни розбирали телевізори - утричі більше, ніж рік тому. Лідерами розпродажів стали й електронні девайси. Ноутбуків, планшетів та смартфонів придбали удвічі більше, ніж у доакційні дні.

Не скупилися українці на одяг та взуття. Як результат, кількість покупок і сума витрачених грошей виросли в Чорну п’ятницю вполовину.

Утім для декого шопінг перетворився на катастрофу. Особливо під час купівлі товарів онлайн. Деякі акційні речі розкуповували так швидко, що інформація на сайтах просто не встигала оновлюватися. Українці купували товари, яких на складах магазинів уже не було. Через це продавцям доводилося обдзвонювати покупців і пропонувати їм альтернативні товари.

Водночас журналісти виявили, що у деяких українських магазинах ціни на деякі товари цього дня навпаки зросли. Зокрема, на одяг мас-маркету (найчастіше давали знижку на переписаних цінниках); побутову техніку та гаджети (продавати ці товари дешевше, навіть розраховуючи на високий попит, ніхто не буде).

Залиште свій коментар

Вибір редакції