Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Температура і ознаки ГРВІ: десятки дітей не допустили до складання ЗНО

Температура і ознаки ГРВІ: десятки дітей не допустили до складання ЗНО

Загалом понад 80 випускників не змогли скласти тестування.

До складання сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики не допустили 83 дітей, 30 з яких через підвищену температуру та ознаки ГРВІ. 

Про це заявила заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій в ефірі "Громадського радіо".

"83 дитини загалом не були допущені до ЗНО, але лише 30 з них через підвищену температуру і ознаки ГРВІ. Решта - просто припізнились або забули документи", - зазначила Мандзій.

Крім того, вона уточнила, що через паводкову ситуацію до пунктів тестування не вдалося довезти дитину до міста Рогатина і шість дітей у Верховинському районі. Решта дітей у Чернівецькій області, Закарпатській, Львівській та інших областях, які постраждали він повені, дістались до пунктів тестування.

Нагадаємо, що на ЗНО з математики майже 20% абітурієнтів не з'явилися. Абітурієнтів на пункти пускали тільки після вимірювання температури та лишень у масках. Також вимагали від учнів, щоби вони тримали між собою дистанцію. 

Відео ЗНО з математики: майже 20% абітурієнтів не з'явилися на тестування

Сьогодні відбулося перше ЗНО, з математики. На нього прийшли не всі, хто зареєструвався. За даними Українського центру оцінювання якості освіти, майже 20% абітурієнтів на тестування не з'явилися, а 30 учнів завернули на порозі, бо мали нежить та кашель. Абітурієнтів на пункти пускали тільки після вимірювання температури та лишень у масках. Також вимагали від учнів, щоби вони тримали між собою дистанцію. Чи вдалося дотриматися всіх карантинних заходів - у сюжеті.

ЗНО з математики: майже 20% абітурієнтів не з'явилися на тестування

Залиште свій коментар

Вибір редакції