Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Температурне піке": стрімке похолодання може принести мокрий сніг, автомобілістам радять "перевзутись"

Протягом тижня температура повітря значно зменшиться.

Україні треба готуватися до наступу циклону. Слідом за густим туманом, що переламав плани сотень авіапасажирів, на нас сунуть дощі й морози з мокрим снігом, йдеться у ТСН.Тиждень.

Фактично від понеділка, 28 жовтня, почнеться "температурне піке". На Півночі повітря прогріється до +13, на Заході до +15, у Центрі у Сході й на Півдні до +18. Та з кожним днем ці позначки опускатимуться все нижче і нижче. У середу вже варто очікувати +6+8 у більшості регіонів. На Півдні до +10. Задощить в понеділок на Заході, а у вівторок опади просунуться вглиб країни.

До кінця тижня нічні позначки опустяться до мінуса. І різні погодні ресурси малюють "сніжинки" на карті. Мокрий сніг дуже ймовірний на Заході й Півночі країни. А це означає, що цього тижня в Україні офіційно починається опалювальний сезон. І всім автомобілістам доведеться ставати у довжелезні черги на шиномонтаж. Їздити на літній гумі більше не можна. Зима вже дуже близько.

Кореспондент ТСН.Тиждень Наталія Ярмола

Відео Морози і мокрий сніг сунуть на Україну - Метеозалежність

Україні треба готуватися до наступу циклону. Слідом за густим туманом, що переламав плани сотень авіапасажирів, на нас сунуть дощі й морози з мокрим снігом. Фактично, від 28 жовтня почнеться температурне піке. На півночі країни повітря прогріється до +13, на заході до +15, у центрі, на сході і півдні до +18. Та з кожним днем ці позначки опускатимуться все нижче і нижче.  

Морози і мокрий сніг сунуть на Україну - Метеозалежність

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції