Тепер Черновецькому радитиме його син

Леонід Черновецький призначив свого сина Степана Черновецького радником з питань державних закупівель, які здійснюють комунальні підприємства столиці.


"Я з гордістю представляю вам свого сина – Степана Черновецького, який без заробітної плати працює моїм радником, і він координуватиме всю вашу діяльність. Я хотів би, щоб ви його сприймали на повному серйозі", - сказав Черновецький.

Мер Києва наголосив, що його син - людина, яка вже відбулася, мільйонер, а крім того, добрий і порядний хлопець. "Він завжди слухає чужу думку – у мене часу мало, я, на жаль, не встигаю цього робити", - додав міський голова.

Черновецький також повідомив, що починає в Києві "широкомасштабну війну" з корупцією. У цьому напрямі, за його словами, вже створюють спеціальний тендерний комітет, до якого увійде більшість його заступників. "Це громадська група, громадське формування, в яке прямуватиме вся інформація. До нього належить і мій син. І від сьогодні я прошу вас усі документи про ті тендери, які будуть або зараз відбуваються, передати", - сказав мер.

Степан Черновецький повідомив журналістам, що займатиметься роботою Головного управління з внутрішнього контролю та аудиту Київської міської державної адміністрації, а конкретніше – стежитиме та контролюватиме витрачання бюджетних коштів під час здійснення держзакупівель комунальними підприємствами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: