Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регламентний комітет не підтримав подання Луценка на Пономарьова

ГПУ звинувачувала його в перешкоджанні журналістській діяльності.

У четвер, 7 червня Комітет з питань регламенту Верховної Ради не підтримав притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Пономарьова, якого Генпрокуратура звинувачувала у перешкоджанні журналістській діяльності.

"Дії депутата не можуть розглядатись як порушення журналістської діяльності та відповідно до 220 статті кримінальна відповідальність не обґрунтована та має сумнівні докази", - обґрунтували своє рішення у Комітеті.

За словами генпрокурора Юрія Луценка є достатньо доказів того, що Пономарьов вчинив кримінальне правопорушення за ч.1 ст.171 КК України. Це до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на термін до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Пономорьов навав сутичку із журналістами в кулуарах "побутовим хамством".

"Люди без бейджиків, апаратури та посвідчень лізли між нами з телефонами. Ми зробили два чи три зауваження, що ви нам заважаєте. Подумав, що це люди з Майдану. Я запитав в Соболєва, чи він їх знає. Не відразу зрозумів, що це провокація. Тепер до хамів буду ставитись терпимо", - каже депутат.

Луценко розкритикував рішення комітету і вважає, що питання має бути передане на розгляд у сесійній залі.

"Вилучення журналістської техніки - це табу. Засідання розчарувало, є докази та відео. Депутат сам не спростовує вилучення телефонів. Рішення дивно прописане. Комітет перебрав на себе рішення суду, насправді він має перевірити та передати на розгляд сесії. Ми побачили комітет депутатського самозахисту", - каже генпрокурор.

Нагадаємо, 18 травня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання на притягнення до кримінальної відповідальності депутата з групи "Воля народу" Олександра Пономарьова.

7 лютого у кулуарах Верховної Ради Пономарьов забрав телефон журналіста та ще одного кореспондента, який знімав розмову Пономарьова та нардепа Сергія Соболєва. "Я не сяду, не переживайте. Ви сядете", - погрожував він одному з журналістів.

ВідеоГенпрокуратура планує притягнути до кримінальної відповідальності депутатів Вілкула та Колеснікова

Юрій Луценко просить Верховну Раду зняти депутатський імунітет з опоблоківців Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова. У поданнях, які вже надійшли до парламенту, йдеться про земельні оборудки тих часів, коли Вілкул очолював Дніпропетровську обласну адміністрацію. А Дмитро Колесніков, коли був головою Агентства держмайна, нібито допоміг відібрати 7 тисяч квадратних метрів нерухомості у державного підприємства у Дніпрі. 

Генпрокуратура планує притягнути до кримінальної відповідальності депутатів Вілкула та Колеснікова

Залиште свій коментар

Вибір редакції