Територія України зменшується

В результаті розмиву берегів острова Коса Тузла площа української території скоротилася за останні два роки на 15 гектарів.

Така інформація стала відома, коли острів відвідав, голова МНС України Нестор Шуфрич. За його словами, "програма зміцнення острова, затверджена в 2004 році, була зупинена і практично ліквідована в 2005 році, внаслідок чого ми маємо такі негативні наслідки".

Міністр сподівається на те, що по звершенню  закріплювальних  робіт, що поновилися в другій половині 2006 року, загрозу розмиву Тузли буде ліквідовано. Шуфрич також відзначив, що на острові з жовтня минулого року освоєно 16 мільйонів гривень, виділених Кабінетом міністрів України.

Окрім цього, 8 мільйонів гривень будуть освоєні в поточному році. На ці кошти по косі буде збудована бетонна дорога, а також завершене будівництво гелікоптерного майданчику. А за рахунок 25 мільйонів гривень, виділених урядом України з резервного фонду державного бюджету, було укріплено близько 500 метрів берегової смуги, за рахунок чого висота коси збільшилася.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: