Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Територією України проїхав перший контейнерний поїзд з Китаю до Євросоюзу

У дорозі потяг був 12 днів.

Територією України проїхав перший контейнерний поїзд з Китаю до Євросоюзу.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов. 

Поїзд їхав широкою колією LHS без перевантаження на кордоні. Він виїхав з китайського Сіаню до польського Славкува. У дорозі був 12 днів. Зокрема, марштут територією України тривав 39 годин і 54 хвилини.

"Маршрут "Китай-ЄС" транзитом Україною є надійним, дешевшим та зручнішим для всіх учасників цього логістичного ланцюга. А цей поїзд - гарний знак і перша важлива ластівка в організації масштабних проєктів з Китаєм та Середньою Азією для "Укрзалізниці", - написав Кравцов. 

Як повідомлялося, у квітні "Укрзалізниця" запустила новий регулярний контейнерний поїзд із України до Польщі, кожну суботу він збиратиме контейнери зі станцій Запоріжжя, Маріуполь-Сортувальний та Нікополь. Швидкість доставки контейнерів до кордону України з Польщею значно скорочено — до 40 годин замість кількох діб.

Відео Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

250 потягів рухаються щодня мереживом української залізниці. У кожному від 500 до 700 пасажирів, тобто десь 175 тисяч людей щодня. І всі ці люди геть беззахисні. Виявляється, українські пасажирські потяги ніхто не охороняє. Пасажирів б'ють, ґвалтують, грабують все частіше. Хто мусить відповідати за безпеку пасажирів і про що ми навіть не здогадуємось – дивіться у сюжеті.    

Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

Залиште свій коментар

Вибір редакції