Термінали I-Box знову запрацювали

Роботу терміналів I-Box відновлено. З 5 по 7 лютого інформацію про платежі клієнтів отримали всі одержувачі, окрім ВАТ "Укртелеком".

ТОВ "Айбокс" почало перераховувати кошти приватних клієнтів, затримані в результаті збою в системі платіжних терміналів I-Box, який стався 28 січня.

Про це йде мова в офіційному листі компанії приватним клієнтам.

Згідно з повідомленням, за період з 5 по 7 лютого інформація про платежі клієнтів була направлена всім українським операторам мобільного зв'язку, крім ВАТ "Укртелеком", столичним інтернет-провайдерам IPnet і BATYEVKA, телекомунікаційній групі Vega, ЗАТ "Воля-Кабель", Альфа-Банку, СК "Альфа-Страхування", косметичній компанії Avon, "Українській національній лотереї", Приватбанку, АТ "Хоум Кредит Банк", "ПроФінБанку, ВіЕйБі Банку, платіжній системі WebMoney.

Компанія чекає зарахування платежів на особові рахунки абонентів протягом понеділка.

Як повідомлялося, проблеми в роботі мережі I-Box були зафіксовані в кінці минулого тижня.

З четверга платежі, які проводяться через термінали, перестали доходити до кінцевих одержувачів, а вже у п'ятницю термінали були відключені.

За офіційною версією компанії, причиною збою, усунути який вона обіцяла до 8 лютого, став перехід на нову процесингову систему.

Читайте також:

Збій в терміналах I-Box зупинив тисячі платежів

Валютні кредитки оголошені "поза законом"

Українці не зможуть користуватися міжнародними кредитками за кордоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: