Тернопільські депутати знову побилися. Жінки штовхалися

Чергова бійка між депутатами сталася в Тернопільській обласній раді. Участь у ній взяли навіть жінки.

В Тернопільській обласній раді знову побилися депутати фракцій ВО "Свобода" та Партії регіонів. В сутичці взяли участь навіть жінки, які штовхали одна одну в проходах між столами.

Інцидент стався після того, як нового депутата від Партії регіонів Сергія Петренка не включили в депутатську комісію з питань бюджету.

Питання під час голосування не набрало необхідної кількості голосів, і лідер обласного осередку ПР Орест Муц пішов до президії і намагався забрати мікрофон у головуючого Олексія Кайди. За ним до президії поспішили інші представники фракції Партії регіонів, а за ними – депутати "Свободи". Між ними почалася бійка.

Поки Кайда заявляв для телеглядачів, які стежать за сесіями в ефірі місцевого державного каналу ТТБ, що депутати від Партії регіонів зривають сесію, оскільки їм не подобаються результати голосувань, за його спиною тривала штурханина, "свободівці" не давали доступу до мікрофону президії представникам Партії регіонів.

Врешті-решт Кайда оголосив перерву на 10 хвилин, однак потім одразу вирішив закрити пленарне засідання до завтра. Після цього депутати почали розходитися від столу президії.

Напередодні, 16 червня, під час засідання сесії Тернопільської облради також була бійка між депутатами від ВО "Свобода" та Партії регіонів.

Вона виникла після того, як Орест Муц під час свого виступу на трибуні почав критикувати кадрову політику голови облради.

Читайте також:

В Тернопільській облраді націоналісти побилися з "регіоналами"

БЮТ відмовився від своїх місць у Тернопільській облраді

Тернопільська облрада зайнялася "злочинами комунізму"

Тернопільська облрада вимагає визнати дивізію СС "Галичина" героями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: