Тернопільські школи закрили на карантин через епідемію грипу

У Тернополі оголошено карантин у школах через епідемію грипу та респіраторних інфекцій.

У Тернополі оголошено карантин у школах через епідемію грипу та гострих респіраторних вірусних захворювань (ГРВЗ).

Рішенням надзвичайної протиепідемічної комісії з 21 жовтня в Тернополі припинений учбовий процес у загальноосвітніх школах, початкових школах і ліцеях у зв'язку з оголошенням епідемії грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

У звіті комісії вказано, що за станом на 20 жовтня ситуація із захворюванням грипом і ГРВІ різко погіршала. Захворювання ГРВЗ складає 172,55 випадків на 10 тис. населення. Порівняно з аналогічним тижнем 2008 року цей показник збільшився в 2,3 рази, з минулим тижнем - в 2 рази, з середнім тижневим показником за останніх 10 років - в 2 рази.

Більшість хворих якраз діти - 48%, при цьому дітей шкільного віку від загальної кількості хворих дітей - 59,3%, наголошується в звіті комісії.

За даними моніторингу захворюваності грипом та ГРВЗ серед учнів шкіл встановлено, що в 13 школах міста у зв'язку із захворюванням відсутні більше 20% школярів, в деяких школах не вчаться цілі класи.

Як повідомлялося, за минулий тиждень в Україні захворіли на грип та гострі респіраторні захворювання 45 тисяч 177 людей, 262 особи були госпіталізовано (з них 237 дітей).

Читайте також:

Київські школи закривають через відсутність тепла

В Україні за тиждень на грип захворіли понад 45 тисяч людей

В Москві зафіксовано спалах свинячого грипу

Маріупольських дітей косить епідемія невідомої хвороби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: