Тернопільських "нашоукраїнців" ДАІ не пускала до Києва

В ніч із 26 на 27 квітня на виїзді з Тернополя на посту ДАІ був зупинений автобус із 46 делегатами, які прямували на з’їзд до Києва.

Делегацію Тернопільської "Нашої України" не пускали до Києва на з’їзд. Про це заявив голова обласної організації партії Петро Мандзій.

Як відомо, об 11:00 у середу, 27 квітня, партія "Наша Україна" планує провести з’їзд під Верховною радою для висловлення своєї незгоди з "Харківськими угодами" з Росією, ратифікованими рівно рік тому.

За словами Мандзія, в ніч із 26 на 27 квітня на виїзді з Тернополя на посту ДАІ був зупинений автобус із 46 делегатами, які прямували на з’їзд до Києва. Серед делегатів було 4 депутати обласної ради та 10 депутатів районних рад.

"Міліціонери завели водія автобуса у приміщення посту ДАІ і утримували там протягом 30 хвилин, залякуючи його", - заявив голова обласної "Нашої України".

Він відзначив, що паралельно з цим власника транспортної фірми, яка здійснювала перевезення, о 1 годині ночі викликали до керівництва району "для профілактичної бесіди". "Більше того, вже сьогодні (у середу) зранку його викликають в ОДПА (обласна податкова) для продовження бесіди", - додав Мандзій.

За його словами, після втручання депутатів обласної ради представники ДАІ випустили водія, однак той "під впливом тиску міліції їхати далі відмовився".

"Частина делегатів все-таки добереться на з’їзд іншими видами транспорту, однак основна частина Тернопільської делегації через перешкоджання міліції не зможе взяти участь у з’їзді", - сказав Мандзій.

Читайте також:

Опозиція вийде на вулиці Києва протестувати проти "Харківських угод"

"Наша Україна" обіцяє об´єднатися зі "Свободою" до кінця року

Активіста партії Ющенка викликали в СБУ через пам'ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: