Тернопільський БЮТ задоволений результатами виборів

Негативне ставлення керівництва БЮТ до виборів у Тернопільську облраду не розділяєтья у самому Тернополі.

У тернопільському обласному осередку БЮТ набрану блоком кількість голосів на позачергових виборах до Тернопільської обласної ради вважають великою.

Представник БЮТ, №4 у списку блоку до облради Валентина Лобода на зустрічі з журналістами висловила переконання, що набрані блоком 8% голосів виборців - “це дуже багато” у ситуації, коли чимало прихильників БЮТ були поінформовані, що блок відмовився брати участь у перегонах, і були налаштовані не йти на вибори.

“Про те, що ТВК нас не зняла з виборів, я особисто дізналася 15 березня з телебачення об 11-й годині (вечора). І той великий відсоток людей, які не прийшли на вибори, – це великою частиною прихильники партії “Батьківщина”, – вважає Лобода.

На її думку, для БЮТ “ще не все втрачено, адже це лише проміжні вибори”.

“Курчат лічать восени”, – нагадала вона народне прислів’я.

Лобода також подякувала усім виборцям, які голосували за БЮТ, і висловила думку, що “тепер кинути цих людей уже неможливо, потрібно їх захищати”. Водночас вона зауважила, що з приводу здачі мандатів “є різні думки”, і що це питання “має вирішити політрада партії”.

Відповідаючи на запитання з приводу того, що керівництво блоку вже прийняло рішення щодо неучасті представників БЮТ у роботі новообраної обласної ради, Лобода зазначила, що місцеві партійці можуть мати власну думку з цього приводу.

“Ми зберемося разом і можемо мати свою точку зору і виходити з нею на Київ. Мало що заявляють у Києві. У нас своя точка зору може бути”, – сказала вона.

Читайте також:

Тягнибок буде балотуватися в президенти України

БЮТ відмовиться від тернопільських мандатів

БЮТ буде оскаржувати "сфальсифіковані Балогою" вибори

Партія регіонів вражена власним результатом у Тернополі

БЮТ програє вибори у Тернополі. Перемагає "Свобода"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: