Тернопільський губернатор вирішив подати у відставку

Губернатор Сухий, якого звинувачували в сумісництві, визначився зі своїм мандатом. Він обрав роботу в парламенті.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ярослав Сухий відмовився від губернаторської посади на користь депутатського мандата.

Глава регламентного комітету Верховної ради Володимир Макеєнко повідомив, що "регіонал" Ярослав Сухий відкликав свою заяву про складання депутатських повноважень.

Нагадаємо, Сухий повинен був скласти депутатські повноваження у зв'язку з призначенням його губернатором Тернопільської області.

Таким чином, депутат Сухий, якого звинувачували в сумісництві, визначився зі своїм мандатом. Він обрав роботу в парламенті.

За словами джерела в Адміністрації президента, Віктор Янукович ще не визначився з новим головою Тернопільської ОДА.

Регламентний комітет Ради написав листа голові Львівської облдержадміністрації Василю Горбалю, щоб він визначився з депутатством. "Регіонал" до сих пір не відмовився від депутатського мандата, а вже пару місяців працює губернатором Львівщини.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович має "серйозні претензії" до деяких губернаторів. Про це він заявив під час зустрічі з частиною новопризначених голів райдержадміністрацій, на якій також були присутні керівники облдержадміністрацій, повідомляє прес-служба глави держави.

Читайте також:

Янукович призначив нових губернаторів

Янукович змінить низку міністрів та губернаторів

БЮТ вимагає звільнення депутатів-сумісників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: