У Тернопільській області збільшилася кількість смертей від ускладнень коронавірусу

У Тернопільській області збільшилася кількість смертей від ускладнень коронавірусу

Фото: Associated Press

У двох померлих коронавірус підтверджено, результати тестів третього - очікують.

У Тернопільській області упродовж доби зафіксували дві смерті від коронавірусу.

Одна жінка померла у Монастириському районі, повідомив керівник штабу боротьби з коронавірусом Павло Дронь.

Слід зауважити, що це другий летальний випадок у районі. Померла 83-річна жінка з села Горішня Слобідка. Тест на позитивний коронавірус було отримано посмертно.

Ще одну смерть зафіксували у місті Заліщики, повідомила пресслужба міської ради. Наразі інформації про померлого немає. 

Крім того, у Монастириському районі помер також водій швидкої, повідомила виконувачка обов’язків директора Монастириської районної лікарні Стефанія Підгірна. Чоловікові  29 березня робили ПЛР-тест, але він був негативним. Наразі медики очікують повторного тесту. У померлого були супутні серцево-судинні захворювання та ожиріння.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

П'ять життів забрав коронавірус за добу в Україні

П'ять життів забрав коронавірус за добу в Україні

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація