Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тернопільський суд випустив підозрюваного у створенні фінансової піраміди під заставу в 1 млн грн

Раніше директора підприємства випустили під заставу 5 млн грн, потім відпустили ще одного з організаторів під заставу в 2,5 млн грн.

У Тернополі один з підозрюваних у створенні фінансової піраміди вийшов з-під варти після внесення застави у розмірі 1 млн грн.

Про це повідомили в секторі комунікацій головного управління Національної поліції України в Тернопільській області.

Наразі усім трьом підозрюваним одягнули електронні браслети, правоохоронці відстежують їх місцеперебування.

Зазначається, що розмір збитків, завданих фінансовою пірамідою, уже зріс до 14 млн грн.

Нагадаємо, на початку грудня на Тернопільщині затримали трьох організаторів фінансової піраміди "Хелікс". Затриманими виявилися житель Хмельницького Дмитро Нагут та жителі Тернополя Роман Фелик і Богдан Воронцов.

Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і визначив розмір застави: 5 млн грн для директора, 2,5 млн і 1 млн – для співорганізаторів.

6 грудня директора ТОВ "Хелікс кепітал" випустили під заставу 5 млн грн, 9 грудня відпустили ще одного з організаторів під заставу в 2,5 млн грн.

Було встановлено, що шахраї обіцяли величезні прибутки через інвестування вкладів у групу іноземних інвестиційних компаній. Насправді ж товариство не отримало статусу фінансової установи, а тому не мало права здійснювати інвестиційну діяльність на території України. Кошти, отримані обманним шляхом, привласнювались керівниками товариства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції