Терьохін: за логікою ГПУ, разом з Тимошенко треба саджати і Путіна

Нардеп від БЮТ Сергій Терьохін пояснив схему, за якою діяла Юлія Тимошенко у справі з квотами на викиди вуглекислого газу.

Народний депутат від БЮТ Сергій Терьохін вважає, що, якщо йти за логікою Генеральної прокуратури, кримінальну справу потрібно порушувати і проти Володимира Путіна.

Таким чином нардеп прокоментував ситуацію з порушенням справи проти Юлії Тимошенко.

"Тимошенко дійсно продала квоти на викиди вуглекислого газу. За Кіотською угодою, гроші від реалізації мали бути витрачені на зменшення викидів всередині країни. Але для цього необхідно близько двох років", - розповів Терьохін.

"У результаті прем'єр-міністр ці кошти на рік передала в кредит Пенсійному фонду, які за її ж прем'єрство були повернуті. У результаті гроші в казначействі як були, так і є, пенсіонери вчасно отримали пенсії", - пояснив він.

"За аналогічною схемою діяв і Путін, спрямувавши гроші від продажу квот на вирішення внутрішніх питань. З точки зору економіки, це взагалі питання-дурниці. Але якщо слідувати логіці ГПУ, то кримінальну справу потрібно порушувати і проти Путіна", - заявив депутат.

Нагадаємо, 15 грудня стало відомо, що Генпрокуратура порушила проти Юлії Тимошенко кримінальну справу за нецільове використання коштів, отриманих її урядом від продажу квот парникових газів у рамках Кіотського протоколу.

Наразі Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд.

Тимошенко заявила, що на 20 грудня призначено ще один допит, на який вона прийде з адвокатом.

Читайте також:

Генпрокуратура: Тимошенко – невиїзна

Тимошенко вже зібрала сумку і готова йти до в'язниці

Березовський: Ющенко виявився слабаком і зрадником

Європа і Росія: Путін з легкістю проміняв Тимошенко на сало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: