Терьохін закликав перевірити усіх фігурантів справи "Артеку" на детекторі брехні

Депутат-бютівець, котрого обвинувачують у причетності до зґвалтувань дітей в "Артеку", запропонував усім фігурантам справи пройти в прямому ефірі перевірку на поліграфі.

Депутат від БЮТ Сергій Терьохін, котрого звинуватили у справі про зґвалтування дітей в "Артеку", запропонував усім її фігурантам пройти випробовування на детекторі брехні, для того, щоб поставити крапку у цій історії.

Про це він написав у відкритому листі, зазначивши, що випробування на поліграфі повинно відбуватися у прямому ефірі.

"Передумовою такого випробовування мають бути:

1) кваліфікація людей як свідків, підозрюваних або обвинувачених згідно з кримінально – процесуальним кодексом;

2) згода мачухи названих дітей дати будь-які свідчення на детекторі брехні, у тому числі щодо свого чоловіка, мотивів та практики використання поліграфу для допиту своїх названих дітей у минулому, підстав для звинувачення народних депутатів, тощо;

3) згода нового співмешканця мачухи названих дітей дати свідчення на детекторі брехні щодо свого зв’язку із структурами, які фінансуються Борисом Березовським або іншими політиками;

4) згода осіб, які розголосили (оприлюднили) результати досудового слідства, у тому числі народних депутатів, пройти перевірку на детекторі брехні щодо джерел отримання такої інформації та відсутності або наявності джерел їх фінансування за таке розголошення", - пише Тєрьохін.

Він вважає, що питання, які мають ставитися таким особам, повинні попередньо бути визначеними представниками органу досудового слідства у присутності представників засобів масової інформації та стосуватися лише цього випадку.

"Випробовування на поліграфі має відбуватися у спеціально відведеному приміщенні, пряма трансляція з якого має бути забезпечена представникам засобів масової інформації, у тому числі Інтернет-суспільству", - вважає Тєрьохін.

Він також повідомив, що наступного тижня деякі політики пропонуватимуть розглянути справу у Верховній раді. Він додав, що це можливо за умови, якщо не будуть згадуватися імена дітей та інших фігурантів справи, оскільки в інакшому випадку такий розгляд стає суто політичним фарсом та тиском на слідство.

Він додав, що хоче стати співавтором законопроекту Миколи Катеринчука про жорстке покарання осіб, які здійснюють злочини проти дітей, включаючи примусову кастрацію педофілів та їх довічне ув’язнення.

Терьохін також розкритикував заяву адвокату Тетяни Монтян.

"Якщо на всю країну Монтян (або Мунтян – не пам’ятаю) у Шустера пропонує пред’явити дітородні органи до упізнання, оскільки з 450(!) фотографій депутатів із сайту парламенту було вибрано лише три, то я пропоную для чистоти експерименту поставити всіх депутатів із спущеними штанами", - сказав він.

"Можу вас запевнити, що доки така мачуха та особи, що розголосили таємницю слідства, тим самим морально зґвалтувавши цих дітей, не сядуть за грати, я не заспокоюся", - зазначив депутат.

Нагадаємо, 17 жовтня стало відомо, що БЮТівець Сергій Терьохін попросив Генпрокуратуру порушити справу за розголошення даних у справі про зґвалтування дітей в Артеку і "неправдиві звинувачення" на його адресу.

Раніше Терьохін вимагава притягти до відповідальності матір постраждалих дітей.

Про випадки зґвалтування неповнолітніх в "Артеку" напередодні повідомив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко. За його словами, до інциденту причетні народні депутати від БЮТ та священик.

Депутати-бютівці, імена яких називалися у зв’язку зі справою, свою провину цілковито заперечують. Проти факту зґвалтування в "Артеку" виступає і директор дитячого центру Борис Новожилов, котрий є свідком у справі.

Головний підозрюваний у скоєнні цього злочину, прийомний батько постраждалих дітей, вже заарештований.

Читайте також:

БЮТівець Терьохін вимагає порушити справу за розповіді про зґвалтування в "Артеку"

ЗМІ: слідство у справі "Артеку" шукає відео з оргіями нардепів-педофілів

МВС: директора "Артеку" не звинувачували у справі про зґвалтування дітей

Москаль послав на х.. адвоката, яка заявила про зґвалтування в "Артеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: