Терьохін звинуватив Генпрокуратуру у небажанні займатися "справою педофілів"

Терьохін наполягає, щоб Генпрокуратура у розслідуванні справи педофілів "переводила стрілки" на МВС

Народний депутат від БЮТ Сергій Терьохін заявляє, що Генеральна прокуратура відмовилась відкрити окрему кримінальну справу по факту розголошення даних досудового слідства або дізнання у справі про зґвалтування дітей в Криму.

"Генрокурор з трибуни Верховної ради фактично "відфутболив" моє питання до МВС. Тим самим підтвердивши своє небажання розслідувати цей злочин. Медведько попросту злукавив, коли відмовився порушувати кримінальну справу проти осіб, що допустили витік інформації з документів досудового слідства, перевівши стрілки на МВС. Це суперечить конституційній функції прокуратури", - заявляє Терьохін.

"Тільки-но я отримав відповідь від Генпрокуратури за своїм зверненням. Замість того, щоб відкрити окрему кримінальну справу щодо розголошення даних досудового слідства, мені розповіли про долучення цих питань до "справи педофілів" та небажання ГПУ брати в такому розслідуванні участь", - зазначає депутат.

"Ну, щоб ви зрозуміли, - якщо, припустимо, ви розлучаєтеся, а у вас з дому вкрали рояль, то за логікою Медведька справа про розлучення та крадіжки роялю має бути об’єднаною", - порівнює він.

Також Терьохін заявляє, що не хоче, аби справу про незаконне розголошення таємниці слідства розслідувало МВС, "оскільки його керівника пов’язують з БЮТ".

"Я хочу, щоби генпрокурор, якого пов’язують з Партією регіонів, особисто розслідував злочин з розголошення таємниці слідства, а потім юридично відповідав за результат", - зазначає депутат.

Також він зауважує, що Генпрокуратура "чомусь забула відповісти на мій запит про покарання осіб, які надали неправдиві відомості, що призвели до відкриття кримінальної справи, а також неправдиві свідчення".

Нагадаємо, Сергій Терьохін просив Генпрокуратуру порушити кримінальну справу за розголошення даних досудового слідства або дізнання по так званій "справі педофілів", а також за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

Також Терьохін звернувся до генпрокурора Олександра Медведька з вимогою порушити кримінальну справу проти матері дітей, що проходять у справі, як потерпілі.

Читайте також:

Адвокат матері зґвалтованих дітей боїться, що його заарештують

Адвокат матері зґвалтованих дітей звинуватив нардепа у спробі відкупитися

Луценко: в депутатів вимагають 2 млн, щоб зґвалтовані діти перестали їх впізнавати

Генпрокуратура допитала двох депутатів у справі артеківських педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: