"Терор проти реформаторів". У Нацбанку відреагували на підпал будинку Гонтаревої під Києвом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правління НБУ вимагає прискорено розслідувати серію атак на колишню очільницю.

Національний банк України вважає підпал будинку колишньої глави НБУ Валерії Гонтаревої "терором проти українських реформаторів".

Про це йдеться у заяві правління НБУ.

"Ми, Правління Національного банку України, публічно заявляємо про неприпустимість цілеспрямованих, системних атак на ексголову центробанку Валерію Гонтареву та в її особі – на усіх реформаторів, які працювали і працюють на благо України. Це вже не низка інцидентів, це – терор. Його мета – залякати реформаторів, минулих і теперішніх, паралізувати нашу діяльність, змусити нас мовчати. Ми не будемо мовчати. Адже це – пряма і неприхована загроза демократії та реформам, від яких залежить майбутнє України та добробут громадян", - наголосили у Нацбанку.

До того ж у НБУ зазначили, що також атаки на Гонтареву є загрозою "кожному громадянину, його конституційним правам і свободам, гарантом захисту яких повинна бути держава". 

"І нарешті, це повна руйнація моральних цінностей демократичного суспільства на користь терору. Ми вимагаємо дій. Правоохоронні органи повинні невідкладно забезпечити проведення неупередженого прискореного розслідування цієї серії атак. Ми наполягаємо, що конституційні права усіх громадян України на захист життя і здоров’я мають бути забезпечені не словами, а діями", - додали у центробанку.

Окремо в Нацбанку також закликали провести розслідування щодо правопорушень власників та акціонерів неплатоспроможних банків, інформацію про які було раніше передано до правоохоронних органів. 

Відео У Гореничах спалили будинок колишньої очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревої

За словами Гонтаревої, хтось жбурнув пляшку із запальною сумішшю через паркан - дім вигорів повністю. Про те, що їй погрожують, колишня чиновниця заявила два тижні тому, коли у середмісті столиці згоріла машина її невістки. Тоді вона заявила про підпал і пов'язала цей випадок із аварією, в яку потрапила у Лондоні.  

У Гореничах спалили будинок колишньої очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревої

Нагадаємо, вночі проти 17 вересня було підпалено будинок Гонтаревої під Києвом. Як повідомила ексглава НБУ, у її помешкання кинули пляшки із запальною сумішшю. Будинок згорів вщент.

Залиште свій коментар

Вибір редакції