Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Терористи дізнаються про плани АТО завдяки телефонним розмовам українських бійців з родичами

Із "гарячих точок" біля кордону з Росією виводять українських військових.

Українських військових, котрі дислокуються у "гарячих точках" біля кордону з Росією, виводять із зони найзапекліших боїв.

Два дні тому вже вивели з цієї зони другу та четверту роти 79-ї бригади. Про це в ефірі ТСН.19:30 повідомив командувач Сухопутних військ України, генерал-лейтенант Анатолій Пушняков.

"На черзі стоїть виведення і 72-ї бригади в зону відновлення боєздатності. Треба тільки час. Я не можу про це зараз говорити, тому що це є таємниця. Коли ми доставили продукти і всі ЗМІ про це оголосили, то вже на наступний день ми цього зробити вже не змогли. Бо терористи зрозуміли, в якому місці ми провели цю операцію із забезпечення особового складу продуктами та водою", - підкреслив Пушняков.

Відео Командувач Сухопутних військ України прокоментував перебіг АТО

Крім того, бойовики "вираховують" місця дислокації та дізнаються про окремі плани сил АТО завдяки прослуховуванню розмов українських бійців із родичами. А заборонити спілкуватися з ріднею бійцям не можуть.

Пушняков запевнив, що українські бійці, котрі нині перебувають у "гарячих точках" біля кордону з Росією, отримують допомогу.

"Вони стали героями сьогоднішнього дня. Вони перебувають у зоні перехресного вогню – і з боку терористів на території України, і з боку території Росії. В Афганістані було воювати простіше. Там було видно ворога. А тут – чимало наших співвітчизників, які ховаються за спинами місцевого населення", - наголосив командувач Сухопутних військ.

Нагадаємо, Пушняков в ефірі ТСН також заявив, що активна фаза АТО на Донбасі має закінчитися протягом місяця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції