Терористи готові обміняти героїчну льотчицю на 4-х бойовиків

Терористи готові обміняти героїчну льотчицю на 4-х бойовиків

Українське керівництво не поспішає визволяти з полону мужню жінку-офіцера

Українська ж сторона поки не демонструє готовності до обміну.

Луганські терористи оголосили вимоги, на яких ладні визволити офіцера Надію Савченко. Грошей не хочуть, натомість жадають свободи для своїх поплічників, захоплених українськими військовиками, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про це повідомила сестра полоненої льотчиці Віра, яка приїхала з Києва на Луганщину і веде переговори з терористами.

Полонена офіцер Савченко підірвала соцемережі після того, як бойовики оприлюднили в Інтернеті відео її допиту. У розмові з терористами вона тримається надзвичайно гідно – жодної військової таємниці не виказує, бо певна, що її вб'ють.

Киянка Надія Савченко служить в українській армії понад 10 років. Вона пройшла Ірак, на Схід поїхала за власним бажанням. Воювала у складі батальйону "Айдар" і взята в полон 4 дні тому поблизу міста Щастя.

Сестра льотчиці каже, терористи телефонують їй самі. Цієї ночі навіть дали поспілкуватися з Надією. Вона і далі тримається мужньо. Загарбники перевезли її з Луганщини до Донецька.

"Поки що про гроші мова не йде, щоб ніхто на цьому не заробив. Вони мені видали список із чотирьох осіб конкретно, кого вони хочуть бачити. Але в принципі, як я зрозуміла, вони готові, а Київ чогось морочить", - повідомила сестра полоненої льотчиці Віра Савченко.

Як уже повідомлялося, українська жінка-офіцер мужньо трималась під час допиту терористами.

Луганські терористи оголосили свій план з визволення дівчини-офіцера Надії Савченко

Луганські терористи оголосили свій план з визволення дівчини-офіцера Надії Савченко

Повʼязані теми:

Наступна публікація