Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Tesla – кришка до труни Путіна". Як українці реагують на появу зарядних станцій для електрокарів

Два суперчарджери з’являться на Житомирщині та Рівненщині.

Дві зарядні станції Tesla наступного року мають з`явитися в Україні – власники цих авто та жителі села, де побудують такі заправки, новину сприйняли радісно. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У нічим непримітному селі Опарипси на межі Львівської та Рівненської областей вже наступного року з’явиться суперзаправка для електрокарів. У тутешній сільраді про вибір американського мільярдера дізналися з Інтернету, але переконують, що раді інвестору зі США.

 "Навіть є можливість надати землю для того, щоб збудувати станцію техобслуговування цих автомобілів. Земля прилегла до міжнародної траси, зараз, як ми знаєм, буде ще одна міжнародна траса, яка піде на Будапешт", - каже секретар Бугаївської сільської ради Лариса Пукас.

А от один з місцевих жителів каже, що електрокар – крок до його мрії.

 "Зарядив дома і поїхав, які проблеми. А бензин який дорогий. Tesla  - то кришка гроба Путіна", - вважає житель села Олег.

Зазвичай, на повну зарядку електрокара йде 5-6 годин, тоді як на суперчарджері лише півгодини. Співзасновник ГО "Тесла клуб Україна" Назар Шимоне-Давида каже, що, ймовірно, заряджати на цих заправках може буде й інші електрокари.

"Йдуть такі розмови, що, можливо, Tesla надасть доступ і іншим автомобільним виробникам заряджатися", - каже він.

Не бачить новини у встановленні суперчарджерів в Україні власник Tesla ресторатор  Дмитро Борисов. Електрокар цієї марки в нього вже третій. За його словами, і зараз суперзарядок для електрокарів в Україні достатньо.

"Близько 100-150 гривен коштує повна зарядка і триває ті ж самі 20-30 хвилин", - каже він.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Як повідомлялося раніше, нещодавно засновник компанії Tesla Ілон Маск анонсував появу в Україні фірмових станцій Tesla Superchargers для заряджання електромобілів.За його словами, мережа Supercharger покриє Європу на 100% наступного року - від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції