Тести з української мови провалили 37 тисяч випускників

8,6% результатів тестування є меншими за 124 бали, відповідно 32 тисяч 292 випускники не зможуть поступити з цими результатами до вузів.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати тестування з української мови та літератури 2009 року.

У 37 тисяч 292, або 8,61% випускників цього та минулого років отриманий результат тестування є меншим за 124 бали за системою рейтингування від 100 до 200. Це означає, що їхні сертифікати не можуть бути прийнятими до розгляду вітчизняними університетами, інститутами та академіями.

Проходження тесту з української мови та літератури є обов`язковим для усіх абітурієнтів вітчизняних вищих навчальних закладів незалежно від форми навчання та власності. Минулого року ”невдах” було трохи більше - 8,81%.

Максимальний 200-бальний результат цьогоріч отримало 206 випускників, або 0,05% учасників ЗНО. Найбільша частина учасників - 43,01% - показали результат в діапазоні 150-180 балів.

Нагадуємо, що цього року сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) охоплювала собою 8 загальноосвітніх предметів та тривала з 6 травня по 5 червня.

Офіційні результати тестів за шкалою від 0 до 12 балів будуть надіслані поштою до адміністрацій навчальних закладів до 22 червня, де їх зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації, а єдиний сертифікат із зазначенням результатів усіх тестувань надійде до 27 червня на адреси, вказані учасниками ЗНО під час їхньої реєстрації.

Результати тестувань можна буде до 15 липня оскаржити, склавши спеціальну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

В Українському центрі оцінювання якості освіти вже відбулося засідання апеляційної комісії, під час якого розглянуто 184 апеляційні заяви. Результати 168 учасників зовнішнього оцінювання залишено без змін, шести – змінено. Рішення щодо задоволення апеляційних заяв десяти учасників відкладено до уточнення даних, зазначених у заявах.

Учасники, які з об`єктивних причин не змогли пройти ЗНО в період з 6 травня по 5 червня або щодо яких встановлено порушення процедури проходження, матимуть змогу протестуватися в період з 22 по 26 червня.

Читайте також:

Батьки гадають, що тестування знищить корупцію у вузах

Держзамовлення у вузах скоротили відразу на 10%

Українські школярі складають останній тест

65 тисяч українських учнів вперше пройдуть тести з англійської мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: