Тестування абітурієнтів розпочалося у жорстких конкурентних умовах

У середу, 2 червня, в Україні розпочалися тести для абітурієнтів. Умови складання були суворими. Багатьох навіть не допустили до іспитів.

Зовнішнє тестування в Україні стартувало і відбувається у жорстких конкурентних умовах. Автоматично вибувають з перегонів ще до їх початку ті, хто забув сертифікат або запізнився бодай на хвилину. До таких - ніякого жалю і співчуття. Вітчизняні абітурієнти цього дня писали перший тест - з української мови та літератури.

Тестові завдання знаходилися у коробках. Тут все дуже офіційно і серйозно - пильнують і записують буквально кожен крок.

Поки інструктори отримують тести - абітурієнти заходять. В приміщення - впускають лише тих, хто має паспорт, запрошення і відповідний сертифікат. Його треба було роздрукувати і принести з собою.

Нажаль, не усі абітурієнти чули про сертифікат, а отже навіть не були допущені до екзамену.

За спізнення до аудиторії також не пускали. Після одинадцятої ранку усі двері кабінетів були зачинені.

Тест з української мови та літератури був поділений на дві частини. У першій потрібно обрати відповідь на конкретне запитання. І одне з них, наприклад, звучить так: автором байки "бджола та шершень" є: Леся Українка, Тарас Шевченко, Іван Вишенський, Павло Тичина чи Григорій Сковорода. А в другій частині потрібно написати такий собі мінітвір. І його тема звучить так - ми не безліч стандартних я, а безліч всесвітів різних.

Читайте також:

В Україні стартувало незалежне тестування

Найстаршому в Україні цьогорічному абітурієнту – 64 роки

Половина абітурієнтів не довіряє зовнішньому тестуванню

ВідеоТести почалися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: