The Financial Times порівняв Україну з "Білою гвардією" Булгакова

Британське видання пише, що "вічний розбрат" і жадобу політиків в сучасній Україні можна порівняти з подіями роману "Біла гвардія".

Роман письменника Михайла Булгакова "Біла гвардія" допоможе зрозуміти сьогоднішній день України, рекомендує на сторінках The Financial Times Міша Гленні, автор книги "Макмафія: подорож по глобальному злочинному світу".

"Нині цей твір ("Біла гвардія" - ред.) зробився отруйною сатирою, що описує фундаментальний опір України розумним методам управління. Повні вагони грошей, злодійкуваті прибічники, перебіжчики, які постійно кидаються із стану в стан, - все це нагадує нам, як українські олігархи і зовнішні сили перетворили країну на світ вічних розбратів, жадоби і двоєдушності", - пише Гленні, який вважає, що ворожнечу Ющенка і Тимошенко можна порівняти із затіями більшовиків і українських націоналістів в "Білій гвардії".

З думкою, що Янукович хоче перетворити Україну на російського васала, Гленні не згоден. Рінат Ахметов ("мозок і гаманець, що стоїть за новим президентом", як характеризує його автор) за національністю татарин, а отже, може піднятися над сутичкою українців з росіянами, вважає автор статті.

Якби Тимошенко і Ахметов діяли заразом, вони могли б перетворити Україну на прибутковий міст між ЄС і Росією, але поки усобиці продовжуються, "Біла гвардія" актуальна.

Читайте також:

Європа переконана у краху тандему Тимошенко-Янукович

БЮТ оскаржить результати виборів у трьох областях і Криму

Барак Обама привітав Януковича з перемогою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: